Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Paaskamp 2018

6 april 2018 van 08:45 tot 8 april 2018 van 16:00

Het is weer bijna zo ver, ons jaarlijks paaskamp gaat door van 6-8 april. Wie het gewoon is om met de KSA op kamp te gaan weet dat je dit niet wilt missen. Ook voor de nieuwkomertjes is dit een aangename manier om kennis te maken met wat op kamp gaan juist is. Hieronder vind je alles wat je wilt weten.

WIE?

Iedereen mag mee, zelfs wanneer je niet in de KSA zit (5 euro extra  voor de verzekering)

WAAR EN WANNEER?

Dit jaar verblijven we in het lokaal van de scouts van Heusden (Krekelstraat 13, 9070 Heusden) van 6 t.e.m. 8 april. We spreken op vrijdagochtend 6 april af aan de achterkant van het station van Zottegem om 8.45. Onze trein vertrekt om 9.15, wees dus zeker op tijd! Met de achterkant van het station wordt de Broeder Mareslaan bedoeld. Dit is ook de kant waar de Dreamland, de parking en de fietsenstalling zich bevindt. Op dit moment zal ook de bagage ingeladen worden die apart richting Heusden. De laadcapaciteit is beperkt. Het is dus aangeraden om alles compact te verpakken. Op 8 april kunnen jullie de kinderen terug ophalen in Heusden om 16.00.

WAT NEEM IK MEE?

De bagage zal uit 2 delen bestaan: een rugzakje voor de eerste dag en een compacte valies of tas voor de overige dagen. Je zal niet bij deze laatste kunnen tot vrijdagavond. Vrijdag gaan we namelijk eerst met de trein naar Gent om daar te zwemmen. Alles wat je daarvoor nodig hebt moet dus al in je rugzak zitten.

RUGZAK

-Lunchpakket voor de eerste middag

-Uniform

-Zwemkledij, voor de jongens betekent dit een aansluitende zwembroek!

-Portefeuille met een beetje zakgeld voor in het zwembad (max. 5 euro in muntjes), Kids-ID, mutualiteitszegeltjes. Voor de leden jonger dan 12 jaar wordt dit in bewaring gegeven aan de leiding

VALIES

-Slaapzak

-Luchtmatras (liefst een blauw-rode)

-Wasgerief (washandje, zeep, shampoo, handoeken, tandenborstel, tandpasta, beker, kam,…)

-Verkleedkledij

-Speelkledij = kledij die vuil mag worden

-Voldoende ondergoed

-Pyjama

-Regenkledij

-Schoenen (meer dan 1 paar)

-Voldoende kousen

-Minstens 1 warme trui

TIPS

We zijn maar 2 overnachtingen van huis weg, dus overdrijf niet met de hoeveelheden.

Hou ook het weer in de gaten: enkel korte broeken aandoen als het zeer koud wordt, is niet voor iedereen weggelegd.

Voor de jongste groepen kan het handig zijn om elke daguitrusting apart in een plastic zakje  in de valies te steken, eventueel met een zonnetje voor een lichtere uitrusting en een wolkje voor een warme uitrusting. Dat maakt het een pak eenvoudiger voor de kinderen en de leiding. 😉

HOE INSCHRIJVEN ?

Inschrijven kan via deze link. Vergeet na de inschrijving ook zeker niet om correcte bedrag (40 euro voor leden, 45 euro voor niet-leden) over te schrijven op ons rekeningnummer (BE07 7995 1941 2366) met mededeling ‘paaskamp + <naam kind>’. Inschrijven kan tot en met 1 april. We vragen om deze datum te respecteren want de plaatsen in het lokaal zijn beperkt. Dit mag normaal geen probleem zijn, maar om voor een goede organisatie te kunnen zorgen vragen wij toch om tijdig in te schrijven. Alvast bedankt en tot dan!

VRAGEN?

Stuur een mailtje naar bondsleiding@ksabrakel.be of bel naar Ruben (0497/ 75 94 14)

Voor volgende groepen:

  • Roodkapjes & Leeuwkes
  • Pagadders
  • Jongknapen
  • Knapen
  • Jonghernieuwers

Gegevens

Begin:
6 april 2018 van 08:45
Einde:
8 april 2018 van 16:00
Evenement Categorieën:
, , , , , , , ,

Locatie

KSA Brakel
Driehoekstraat 80A
Brakel, Oost-Vlaanderen 9660 België
+ Google Maps